x 

Kıyma Makinesi Boğaz Somunları Bilezikleri

1 - 10 Arası Sonuçlar ( Toplam 10 )
Alveo Kıyma Makinası Bileziği

Alveo Kıyma Makinası Bileziği

Alveo Kıyma Makinası Bileziği 22 NO:Kaliteli alveo döküm …

Satış fiyatı:1.407,13 TL
İndirimli satış fiyatı:
İndirim:
İndirim toplamı:

Boğaziçi Kıyma Makinesi Boğaz Somunu

Boğaziçi Kıyma Makinesi Boğaz Somunu

Boğaziçi Kıyma Makinesi Boğaz Somunu ABKMS22:22'lik et …

Satış fiyatı:1.688,57 TL
İndirimli satış fiyatı:
İndirim:
İndirim toplamı:

22 No Kıyma Makinası Boğaz Somunu

22 No Kıyma Makinası Boğaz Somunu

22 No Kıyma Makinası Boğaz Somunu AEMP2222:Empero 22lik …

Satış fiyatı:1.857,43 TL
İndirimli satış fiyatı:
İndirim:
İndirim toplamı:

Kıyma Makinası Bilezik

Kıyma Makinası Bilezik

Kıyma Makinası Bilezik 32-EMES-B:Et kıyma makinesi …

Satış fiyatı:2.026,28 TL
İndirimli satış fiyatı:
İndirim:
İndirim toplamı:

Alveo Et Kıyma Makinası Bileziği

Alveo Et Kıyma Makinası Bileziği

Alveo Et Kıyma Makinası Bileziği AAEKMB32:Alveo et kıyma …

Satış fiyatı:2.093,83 TL
İndirimli satış fiyatı:
İndirim:
İndirim toplamı:

Boğaz Somunu Bilezik Et Kıyma Makinası

Boğaz Somunu Bilezik Et Kıyma Makinası

AEKMS22 BOĞAZ SOMUNU BİLEZİK ET KIYMA MAKİNASI:22'lik et …

Satış fiyatı:2.363,99 TL
İndirimli satış fiyatı:
İndirim:
İndirim toplamı:

32 No Kıyma Makinası Boğaz Somunu

32 No Kıyma Makinası Boğaz Somunu

AEKMS32 32 NO KIYMA MAKİNASI BOĞAZ SOMUNU:Et kıyma …

Satış fiyatı:2.750,83 TL
İndirimli satış fiyatı:
İndirim:
İndirim toplamı:

Kıyma Çekme Makinası Boğaz Somunu

Kıyma Çekme Makinası Boğaz Somunu

AEKMSK42 KIYMA ÇEKME MAKİNASI BOĞAZ SOMUNU:Endüstriyel et …

Satış fiyatı:4.896,85 TL
İndirimli satış fiyatı:
İndirim:
İndirim toplamı:

Kıyma Yapma Makinası Boğaz Somunu

Kıyma Yapma Makinası Boğaz Somunu

AEKMS42 KIYMA YAPMA MAKİNASI BOĞAZ SOMUNU:42'lik kıyma …

Satış fiyatı:5.065,69 TL
İndirimli satış fiyatı:
İndirim:
İndirim toplamı:

Paslanmaz Kıyma Makinası Bileziği

Paslanmaz Kıyma Makinası Bileziği

Paslanmaz Kıyma Makinası Bileziği 32-BOGAZICI-PB:İnox …

Satış fiyatı:5.504,71 TL
İndirimli satış fiyatı:
İndirim:
İndirim toplamı:

Kıyma Makinesi Boğaz Somunları Bilezikleri bölümünde; kasaplar için kıyma makinesi boğaz kısmı somunları çeşitleri paslanmaz kıyma makinesi bilezikleri ve paslanmaz çelik 12 22 32 42 no soğutmalı kıyma makinesi boğaz sıkma somunları gibi sanayi tipi kıyma makinesi bilezikleri https://www.mutfakmerkezi.com endüstriyel kıyma makinesi bilezikleri var. Yemekhaneler için temiz kıyma makinesi boğaz somunları satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Buradaki endüstriyel tip kıyma makinesi bileziklerinin imalatı genellikle Türk malı veya sanayi tipi yabancı menşeili ithalatçılar tarafından ithal edilmiş dayanıklı, üretimi son derece titiz yapılan tasarruflu kıyma makinesi boğaz somunlarıdır... Ev tipi kıyma makineleri için orjinal kıyma makinesi bilezikleri satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Satışı yapılan kıyma makinesi boğaz somunları parçaları bol ve ucuz, tecrübeli teknik tamircisi mevcut https://www.mutfakmalzemeleri.com kampanyalı kıyma makinesi boğaz sıkma somunları ürünleri kıyma makinesi bilezikleri modelleri ekonomik ve kaliteli kıyma makinesi boğaz somunlarıyla profesyonel tip kıyma makinesi bilezikleri gibi üreticilerin imal ettiği değişik alaşımlı krom çelik materyallerden yapılmış kampanyası olan inox ve paslanmaz kıyma makinesi boğaz somunlarının en ucuz fiyatlı modellerinden başlayarak https://www.mutfakmakineleri.com en kaliteli profesyonel kıyma makinesi bileziklerine doğru toptan fiyatları özellikleri ve kıyma makinesi boğaz somunları teknik şartnamesi bilgileriyle beraber sıralı vaziyette satılmakta... Lokantalar restoranlar için elektrikli kıyma makinesi bilezikleri satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. İmalatçısından özel kasap tipi kıyma makinesi boğaz somunlarının üretimi projelendirmesi ve https://www.mutfakaletleri.com iskontolu kıyma çekme makinesi bilezikleri fiyat listesi sorularınız ve toptan indirimli kıyma makinesi boğaz somunları fiyat teklifi için yazabilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

 • Okul, Ev Gemi ve Endüstriyel Su Sebili Su Dolabı Servisi Tamiri Bakımı Dezenfektesi Ozonla Temizleme

  Su Sebilim ısıtmıyor / soğutmuyor / su kaçırıyor / koku yapıyor;  yetkili servis çağırmadan aramadan evvel ne yapmam gerekir.

  Su Sebili üzerindeki kontrol lambalarından cihaza elektrik gelip gelmediğini kontrol edin, Su sebili tamircisi için arayınız 0212 2370749 (su sebili temizleme-tamiri-bakımı-servisi-yedek parçası)
  Su Sebili ön tarafındaki açma kapama elektrik anahtarlarını açık konuma getiriniz.
  Su Sebili sigortası atmış olabilir, kontrol ediniz.
  Su Sebilinin enerji giriş fişi, prize tam oturmamış olabilir, kontrol ediniz. Su sebili tamircisi için arayınız 0212 2370749 (su sebili temizleme-tamiri-bakımı-servisi-yedek parçası)
  Su Sebili üzerinde ısıtıcı termostat (ısıtma kontrol düğmesi) var ise açık olup olmadığını kontrol ediniz.
  Su Sebili ısıtıcı bimetalinin (limit termostat - emniyet termostatı) atık olup olmadığını kontrol ediniz. Atıksa BİZİ arayıp yöntemine göre kurunuz. Su sebili tamircisi için arayınız 0212 2370749 (su sebili temizleme-tamiri-bakımı-servisi-yedek parçası)
  Su Sebili soğutucu termostatının (soğutma kontrol düğmesi) var ise açık olup olmadığını kontrol ediniz.
  Su Sebili üzerinde; su damacanasının oturduğu panel üzerindeki parçaların ve contaların yerlerine sıkıca geçtiğini kontrol ediniz. Çoğunluk su kaçağı sebebidir.
  Su Sebilinizin damacanasının direkt güneş ışığı alan yerlerden uzak tutmalısınız, aksi halde cihaz içerisindeki olası yosunlaşma kokuya sebebiyet verecektir. Su sebili tamircisi için arayınız 0212 2370749 (su sebili temizleme-tamiri-bakımı-servisi-yedek parçası)
  Su Sebili Damacana Patlatma Paneli içerisine dış ortamdan gelebilecek çok küçük metal partikülleri çok küçük paslanmalar sebebiyle pas tadı verebilir.
  Su Sebilleri; direkt olarak insan sağlığı ile alakalı cihazlar olduğundan düzenli periyotlarla dezenfekte edilmeli, Dezenfekte işlemi tercihen OZONLAMA yöntemi ile veya uygun dezenfektanlar ile yapılmalıdır. Su sebili tamircisi için arayınız 0212 2370749 (su sebili temizleme-tamiri-bakımı-servisi-yedek parçası)
  Su Sebiliniz şebeke bağlantılı ise; su giriş musluğunun açık olduğunu ve suyun geldiğini görün,Su Sebili kondanser (sıcak gaz defrost paneli) önünün açık olduğunu kontrol ediniz.
  Su Sebili kondanserinin (sıcak gaz defrost paneli) toz ve yabancı cisimlerden arınmış, hava sirkülasyonuna açık olduğunu kontrol ediniz. Su sebili tamircisi için arayınız 0212 2370749 (su sebili temizleme-tamiri-bakımı-servisi-yedek parçası)
  Su Sebilinizin arızası ile ilgili bir değişiklik olmadıysa yetkili servisin teknik elemanı cihazı kontrol etmelidir.
  Su Sebili arızası ile ilgili Teknik Servis çağırınız.
  Su sebili tamircisi için arayınız 0212 2370749 (su sebili temizleme-tamiri-bakımı-servisi-yedek parçası)

  Aynı zamanda; Su Sebilinizi, olası bakteri ve mikroorganizma oluşumlarını bertaraf etmek ve gerekli hijyeni sağlamak amacıyla düzenli aralıklarla dezenfekte etmelisiniz. 
  Dezenfekte işlemini; işinin ehli ve gerçek OZON üreten cihazlarla OZONLAMA yöntemi ile yaptırmanız SAĞLIĞINIZ AÇISINDAN ÇOK ÖNEMLİDİR: 
  OZONLAMA veya DEZENFEKTE ve Su sebili tamircisi için arayınız 0212 2370749 (su sebili temizleme-tamiri-bakımı-servisi-yedek parçası)

  Aşağıdaki Not Sadece Aynı İş Kolundaki (Makina Tamircisi; Tamir Bakım Servis Hizmeti Yapan) Arkadaşlarımız İçin Geçerlidir....

  Sitemizdeki yazıdan alıntı yapacak olan arkadaşlarımız; Lütfen kaynağı belirtiniz... Kaynak belirtilmeden yapılacak alıntılarla ilgili siteler "Yüzsüzler veya Fikirden Yoksunlar" Sayfamızda yayınlanacaktır. Darılmayınız...

  Kaynak: www.mutfakmerkezi.com

  Su sebili tamircisi için arayınız 0212 2370749 (su sebili temizleme-tamiri-bakımı-servisi-yedek parçası)

Size daha fazla yardımcı olmamızı istediğimiz bir konu varsa; proje@mutfakmalzemeleri.com veya 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759 dan bize ulaşabilirsiniz. Bütün ürünlerimiz 2 yıl garantili olup, en kaliteli ve ekonomik ürünleri bizden tedarik edebileceğinizin sözünü veriyoruz. Özellikle toptan alımlarınızda toptancı fiyat listesi üzerinden fiyatlandırma için, firma isminiz ve iletişim bilgilerinizle size özel atanacak satış temsilcimizle irtibata geçiniz... proje@mutfakmalzemeleri.com
Bütün Ürünlerimiz 2 Yıl Garantilidir. Not: İddiamız; Endüstriyel mutfak makinelerinin en kalitelisini, en ucuzunu bizden tedarik edebileceğinizin garantisidir. Özellikle toptan alımlarınız için toptancı fiyat listesi üzerinden fiyatlandırma için, firma isminiz ve iletişim bilgilerinizle size özel atanacak satış temsilcimizle irtibata geçiniz... proje@mutfakmalzemeleri.com Telefonlarımız 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759