2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Kapaklı Çamaşır Sepeti

İmalatçısından en kaliteli kapaklı çamaşır sepetleri modelleri kirli temiz çamaşır taşımaya en uygun kapaklı çamaşır konteyneri toptan kapaklı çamaşır sepeti satış listesi kapaklı çamaşır toplama arabası fiyatlarıyla kapaklı çamaşır sepeti satıcısı telef
Kapaklı Çamaşır Sepeti AÇTAK 20-27:Çamaşırları taşımak için profesyonel kapaklı çamaşır sepeti fiyatları kirli çamaşır taşımasında kullanıma uygun kaliteli ekonomik kapaklı çamaşır sepeti modelleri temiz çamaşırları taşımak için için endüstriyel kapaklı tip tekerlekli çamaşır sepeti teknik şartnamesi çamaşırhanelerde kullanılan kapaklı çamaşır sepeti fiyatı özellikleri oteller için kapaklı çamaşır sepeti bakımı nasıl yapılır temizlenir tekerlekli tekstil fabrikaları için çamaşır taşıma sepeti olarak kullanılan çamaşır konteyneri fabrikası telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 902,70 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Kapaklı Çamaşır Sepeti AÇTAK 20-27

 * Kapaklı çamaşır toplama arabası HDPE malzemeden üretilmiş olup, hijyeniktir ve zorlu kullanım şartlarına karşı dayanıklı yapıdadır - Kapaklı çamaşır sepeti This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Çamaşırhanelerde kullanılan bu kapaklı çamaşır sepeti ağırlığı 13,5 Kg. ±%2

 * Bu plastik çamaşır kasasının iç ölçüleri 590x930x515 mm, dış ölçüleri 640x1040x670 mm. dir - Kapaklı çamaşır sepeti This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

 * Kapaklı çamaşır toplama dağıtma arabasının tekerlekli yüksekliği 790 mm dir

 * Kapaklı çamaşır sepeti taşıma kapasitesi 250 kg. dır - Kapaklı çamaşır sepeti This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Ürün görseli temsili olarak konulmuş olup, ürün özellik ve fiyatı tekerlekli ürün için belirlenmiştir. Dilerseniz tekerleksiz kapaklı çamaşır sepeti satışımız da mevcuttur

 * Döner tekerlekleri ile kolayca hareket eden bu plastik malzeme kullanılarak üretilmiş kirli çamaşır toplama dağıtma sepeti ile hastahane, otel, çamaşırhane, tekstil atölyeleri ve benzeri yerlerde çamaşır toplama dağıtma işlerini rahatlıkla yürütebilirsiniz. Özel plastikten imal edilmiş ürün kalıbı dizayn aşamasında titizlikle tasarlanmış ve üzerindeki bağlantı kemerleriyle ağır koşullarda kullanımı, çamaşır toplanması için yapılandırılmıştır

 * Bu kapaklı plastik çamaşır toplama arabasının en büyük özelliklerinden birisi özel dayanıklı plastik gövdesinin rahatlıkla yıkanabilir olmasıdır. Yıkama esnasında hareketli tekerleklerine basınçlı su püskürtmeyiniz, aksi takdirde tekerleklerdeki kendinden yağlama zarar görüp, kilitlenmelere sebebiyet verecektir - Kapaklı çamaşır sepeti This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Kapaklı çamaşır sepeti 2 yıl garantili satılmakta olup, hastanelerde otellerde çamaşırhanelerde tekstil atölyelerinde kullanılan kapaklı çamaşır sepeti yedek parçaları (tekerlekleri,kapağı v.b. kapaklı çamaşır sepeti parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedekparça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal kapaklı çamaşır sepeti yedek parçası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Kapaklı Çamaşır Sepeti AÇTAK 20-27:Kapaklı çamaşır sepetini çamaşırhanelerde çamaşır sepeti,otellerde çamaşır toplama arabası,tekstil atölyelerinde çamaşır dağıtma teknesi,hastanelerde çamaşır toplama dağıtma işlerinizde kullanabilirsiniz.Plastik çamaşırhane kasası üretilmiş olduğu HPDE maddesi sayesinde hijyenik ve zorlu koşullara dayanıklıdır.Aynı zamanda bu kapaklı çamaşır arabası üretildiği özel plastik maddesi sayesinde yıkamaya uygundur.Kapaklı çamaşır sepeti 250 kg kapasitesiyle hastanelerde, çamaşırhanelerde, otellerde, tekstil atölyelerinde çamaşır toplama dağıtma işlerinizde size kolaylık sağlar - Kapaklı çamaşır sepeti This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok