2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Çift Su Girişli Pedallı Musluk

İmalatçısından en kaliteli pedallı muslukların modelleri koronavirüsten korunmaya en uygun sıcak soğuk pedallı musluk toptan çift su girişli pedallı musluk satış listesi ayak kumandalı pedallı musluk fiyatlarıyla ayakla basmalı pedallı musluk satıcısı te
Çift Su Girişli Pedallı Musluk APMD20:Profesyonel yere monteli pedallı musluk hastanelerde, ameliyathanede el değmeden hijyenik kullanılan pedallı musluk sıcak ve soğuk iki farklı girişli modellerindendir.Bağlantısı uygun olan yerlerde doğrudan zemine monte edilebileceği gibi çeşitli cihaz ve makinalara montajlanarak da kullanılabilir.Üretimi kaliteli yapıldığından pedallı musluk fiyatları ekonomiktir.Çift girişli pedallı musluğun montesi ve kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi koronavirüse karşı el değmeden kullanılan musluk fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar.Çoğu müşterimizin sorduğu pedallı musluk nasıl kullanılır monte edilir takılır değiştirilir sorusuna cevap kullanımı montajı takması değişimi montajı son derece kolaydır.Çift girişli yere monteli pedallı muslukla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 1.760,09 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Çift Su Girişli Pedallı Musluk Yere Montajlı APMD20

Çift Su Girişli Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Sıcak Su Girişi
Soğuk Su Girişi
Sıcak-Soğuk Su Karıştırma Özelliği
Zemine monte edilerek kullanılır.

Maksimum Çalışma Basıncı 10 Bar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Maksimum Çalışma Sıcaklığı 85 Derece
Minimum Çalışma Basıncı 0.5 Bar
Su Giriş Bağlantısı 1/2
Su Çıkış Bağlantısı 1/2

Zor koşullarda maksimum çalışma kabiliyeti Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Zarif ve Dayanıklı
Su tasarrufuna katkıda bulunur
Komple pirinçten mamul gövde
Bütün yüzeyler krom kaplama Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
İç mekanizma parçaları korozyon ve aşınmaya karşı dayanıklı
Bütün Mutfak ve lavabolarda kullanılabilir.

(kuğu ve su çıkış borusu fiyata dahil değildir)

2 yıl garantili
15 yıl yedek parça bulundurma garantisi

NOT: Aksan; sürekli ürün geliştirme nedeniyle; cihaz üzerindeki özellik, şekil, teknik değişiklik hakkını saklı tutar.

Böyle Bir Pedallı Musluğunuz Zaten Var ve Arızalı ise Teknik Servis Çağırmak İçin Tıklayınız veya Arayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Çift Su Girişli Pedallı Musluk Yere Montajlı APMD20:Okul hastane yemekhane tipi zemine monteli pedallı musluk çeşitlerinden çift girişli pedallı musluğun imalatı profesyonel sıcak ve soğuk su girişli pedallı muslukların fabrikası üretimi kaliteli malzemelerle yapılmış su tasarrufu yapmanızı sağlayan bütün mutfak ve lavabolarda kullanışlı aşınmaya karşı dayanıklı pedallı musluk modelidir - zemine monteli çift su girişli pedallı musluk satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok
  • Senur Ayran Makinası

    Senur Ayran Makinası Satıcısı Telefonu 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759

    En ekonomik, ucuz fiyatlarıyla fiyat teklifi için arayınız 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759

Size daha fazla yardımcı olmamızı istediğimiz bir konu varsa; proje@mutfakmalzemeleri.com veya 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759 dan bize ulaşabilirsiniz. Bütün ürünlerimiz 2 yıl garantili olup, en kaliteli ve ekonomik ürünleri bizden tedarik edebileceğinizin sözünü veriyoruz. Özellikle toptan alımlarınızda toptancı fiyat listesi üzerinden fiyatlandırma için, firma isminiz ve iletişim bilgilerinizle size özel atanacak satış temsilcimizle irtibata geçiniz... proje@mutfakmalzemeleri.com
Bütün Ürünlerimiz 2 Yıl Garantilidir. Not: İddiamız; Endüstriyel mutfak makinelerinin en kalitelisini, en ucuzunu bizden tedarik edebileceğinizin garantisidir. Özellikle toptan alımlarınız için toptancı fiyat listesi üzerinden fiyatlandırma için, firma isminiz ve iletişim bilgilerinizle size özel atanacak satış temsilcimizle irtibata geçiniz... proje@mutfakmalzemeleri.com Telefonlarımız 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759