2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Sarımsak Soyma Makinesi

İmalatçısından en kaliteli sarımsak soyma makinesi modelleri en uygun sarımsak soyma makinesi toptan sarımsak soyma makinesi satış listesi sarımsak soyma makinesi fiyatlarıyla sarımsak soyma makinesi satıcısı telefonu 0212 2370749
Sarımsak Soyma Makinesi SSM 5:Hızlı ve pratik bir şekilde sarımsak soyma işlemi yapan cihazları profesyonel sarımsak kabuğu soyma makinelerinden olan bu cihazın kapasitesi 5 kg olup imalatı tamamen paslanmaz çelik malzemeden yapılmıştır - Sarımsak soyma makinesi satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 10.974,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Sarımsak Soyma Makinesi SSM 5

 * Kapasite; 5 kg - Sarımsak soyma makinesi satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Gerilim; 400V 3NPE/50Hz

 * Güç; 0,55 kW - Sarımsak soyma makinesi satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Ağırlık; 34 kg

 * Makinenin tamamı paslanmaz çelikten imal edilmiştir - Sarımsak soyma makinesi satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Paslanmaz çelikten imal edilmiş, değişimi kolay, fırça ile kendini temizleme özelliğini taşıyan soyucu disk bulunur

 * Ayarlanan sürede işlem bittikten sonra makine otomatik olarak durur - Sarımsak soyma makinesi satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * HACCP normlarına uygundur

 * Elektrik motoru termik koruyucu makineyi aşırı yükleme karşı korumaktadır - Sarımsak soyma makinesi satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Soyulmuş sarımsaklar, makine ön kapağının açılması ile kolayca boşaltılabilir

 * Sarımsağın cinsine ve boyutlarına göre, 5 kg diş halindeki sarımsağı, 3-7 dakika içerisinde soyar ve eş zamanlı olarak yıkar - Sarımsak soyma makinesi satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Soyulmuş sarımsak kabukları makine tahliye hattından kolayca uzaklaştırılır

 * Makine, titreşimleri azaltacak şekilde, 3 ayak ile sabitlenmiştir - Sarımsak soyma makinesi satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Şeffaf polikarbonat kapak kolayca sabitlenebilir

 * Makine kapak kapatılmadığı sürece çalışmayacaktır - Sarımsak soyma makinesi satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Makine içerisindeki tüm hareketli parçalar daha az titreşim ve daha yüksek performans için dinamik olarak dengelenmiştir

 * Sarımsak soyma makinesi 2 yıl garantili satılmakta olup, profesyonel sarımsak soyma makinesi yedek parçaları (motoru,kapağı,elektronik kartı v.b. profesyonel sarımsak soyma cihazı parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak sarımsak soyma makinesi yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal profesyonel sarımsak soyma makinesi yedek parçaları This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Ayrıca elinizde böyle bir sarımsak soyma makinesi var ve arızalıysa veya sarımsak soyma makinesinin bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli profesyonel sarımsak soyma makinesi tamircilerinden oluşan teknik servisimize profesyonel sarımsak soyma makinesinin bakımını profesyonel sarımsak soyma makinesi tamirini servisini yaptırabilir, profesyonel sarımsak soyma makinesi yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel sarımsak soyma makinesi bakımı,onarımı,servis ve parça This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Sarımsak Soyma Makinesi SSM 5:Hızlı ve pratik bir şekilde sarımsak soyma işlemi yapan cihazları profesyonel sarımsak kabuğu soyma makinelerinden olan bu cihazın kapasitesi 5 kg olup imalatı tamamen paslanmaz çelik malzemeden yapılmıştır - Sarımsak soyma makinesi satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...