2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Otel Odası Hava Temizleme Makinası

İmalatçısından en kaliteli ozonlu hava temizleme makinaları modelleri otel odalarını dezenfekte etmeye en uygun ozonlu hava temizleme makinası toptan ozonlayarak otel odalarını temizleme makinası satış listesi hastane hasta odası temizleme makinası fiyat
Otel Odası Hava Temizleme Makinası AAP200:Hasta odaları için profesyonel hava temizleyici fiyatları otel odalarındaki bakterileri virüsleri mikropları öldürmekte kullanıma uygun kaliteli ekonomik ozonlu hava temizleme makinası modelleri otel odası için endüstriyel kötü koku küf mantar temizleme makinesi teknik şartnamesi küçük odaların dezenfeksiyonunda kullanılan ozonla dezenfektan makinası fiyatı özellikleri yerli türk malı toptan fiyatlı otel odası havası temizleyicisi fabrikası ozonlu hava temizleme makinası bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 2.433,75 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Otel Odası Hava Temizleme Makinası AAP200

Ozonlu Hava Temizleyici - Otel Odası Hava Temizleme Makinası

 * Kötü koku birikimi olmuş odaların havasız kalmış alanların havasını temizlemekte kullanılan bu ozonlu hava temizleyicisi içerisinde ozon gazı üretimi yapan gerçek bir ozon jeneratörü barındırır - Otel odaları için ozonlu hava temizleyici This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Odaya verdiği ozon gazı miktarı saatte 200 miligramdır

 * Ozon verirken çektiği elektrik gücü 25 wattır

 * Ozon gazıyla hava temizleme cihazı 22 cm uzunluğunda 13 cm genişliğinde 12,5 cm yüksekliğindedir - Dershanelerde okullarda sınıfları derslikleri dezenfekte etmek için cihaz telefonu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * 1,9 kg ağırlığında olan bu ozonlu oda havası temizleme makinesi 40 ile 60 metrekarelik alanlara yeterlidir

 * Havayı steril hale getirir - Hastane koridorları hasta odaları ozonlu hava temizleme makinesi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Havadaki kötü kokuyu alır, temizlik ferahlık hissi verir

 * 304 Kalite Paslanmaz çelik kasası vardır

 * Zamanlayıcı Mod: Ozon makinası, ayarlanan süre kadar çalışır, süre sonunda durur ve kullanıcıyı sesli olarak uyarır

 * Flip Flop Mod: Ozon jeneratörü, ayarlanan süre kadar çalısır ve durur bu işlemi kullanıcı sonlandırmadığı sürece devam eder

 * Gerçek Zaman Mod: Hava temizleme makinası, ayarlanan yerel saate göre çalısır ve ayarlanan durma saatinde çalısmayı sonlandırır

 * Sürekli Mod: Ozonlu hava temizleme makinası, elektrik enerjisi geldiği sürece çalışmaya devam eder

 * Otel odaları dershaneler okullar ve hastane odaları için ozonlu hava temizleyici This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Ozon gazlı hava temizleme makinası 2 yıl garantili olarak satılmakta olup, ozonlu hava temizleyicisinin yedek parçaları (fanı,elektronik kartı,ozon tüpü,trafosu v.b. ozonlu hava temizleme makinası parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedekparça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal ozonlu hava temizleyisinin yedek parçası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Ayrıca elinizde böyle bir ozonlu hava temizleyicisi var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı var diyorsanız; tecrübeli ozon makinası/duvar tipi ozon jeneratörü tamircilerinden oluşan teknik servisimize ozon makinelerinizin tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedekparçalarını satın alabilirsiniz. Ozonlu hava temizleme makinası-endüstriyel oda havası temizleyicisi tamiratı,bakımı,onarımı,servis ve parça This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Otel Odası Hava Temizleme Makinası AAP200:Otel odalarındaki sigara kokusu nefes kokusu ayakkabı kokusu gibi kötü kokuları temizleyen duvar tipi otel odasının havasını temizleme makinası 2 yıl garantili olarak satılıyor - Otel odaları sınıflar ve hastane odası virüs bakteri mikrop temizliği için hava temizleme makinası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...