AKSD10 2.EL SEBZE PARÇALAMA MAKİNESİ:Farklı çeşitlerdeki sebzeleri doğrayabileceğiniz rendeleyebileğiniz parmak ve küp patates yapabileceğiniz bu kullanılmış sebze doğrama makinesi kaliteli bir sebze doğrama makinesidir.Set üstü sebze doğrama makinesinin gerekli olan tüm kontrolleri yapılmış olup tamamen normal çalışır durumdadır.İkinci el sebze parçalama makinesi haricinde kuruluşumuzdan sıfır ve garantili sebze doğrama ve parçalama makinelerinide satın alabilirsiniz. - Kafeler restaurantlar lokantalar için 2.el sebze doğrama makinesi proje@mutfakmalzemeleri.com
Endüstriyel mutfak malzemelerinin 2.el ve kullanılmış modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749

2.El Sebze Parçalama Makinesi

Satış fiyatı 19.358,40 TL
İndirim
Açıklama

2.El Sebze Parçalama Makinesi AKSD10

Kullanılmış Sebze Doğrama Makinası - 2.El Sebze Parçalama Makinesi

 * Yemeklerde kullanılan çeşitli sebzeleri doğramada kullanabileceğiniz bu kullanılmış sebze doğrama makinasıyla; İşletmelerinizde yemeklerde ve çeşitli işlemlerde kullanabileceğiniz farklı sebzeleri doğrayabileceksiniz. Gerekli kontrolleri yapılmış ve tamamen normal çalışır durumda olan bu sebze doğrama makinesi haricinde sıfır ve garantili sebze doğrama makinesi satışımızda vardır. - Kafe restaurant ve lokantalar için 2.el sebze parçalama makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kullanılmış sebze doğrama makinesinin gerekli bütün kontrolleri yapılmış olup tamamen normal çalışır durumdadır

 * Bu sebze parçalama makinesi ile saatte ortalama 150 - 200 kg arası sebzeyi doğrayabilirsiniz - Kafeler restaurantlar lokantalar için 2.el sebze parçalama makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * 2.el sebze doğrama makinası haricinde sıfır ve garantili set üstü ve ayaklı sebze doğrama makinalarının 0212 237049

 * Ayrıca elinizde böyle bir sebze doğrama makineniz varsa ve onarımını yaptırmak istiyorsanız; tecrübeli sebze parçalama makinesi tamircisi tarafından, sebze parçalama makinesi tamiri, servisi ve endüstriyel sebze doğrayıcıların bakımı yapılır, sebze parçalama makinası parçası satılır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * DİKKAT: 2. El kullanılmış ürünler; teknik servisimizde bütün kontrolleri yapılmış ve tamamen normal çalışır durumda kargoya veya şahsınıza teslim edilen cihazlar olup GARANTİSİ YOKTUR. Fakat ücreti karşılığında yedek parçalarını kuruluşumuzdan tedarik edebilir, dilerseniz tamirini-bakımını teknik servisimizde yaptırabilirsiniz. Yani yedek parça ve makine tamircisi sorununuz olmaz. Makine yedek parçası ve teknik tamir servisi telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ayrıca ikinci el makinelerin aynısını veya muadilini sıfır ve 2 yıl garantili olarak diğer ürün çeşitlerimiz arasında bulabilirsiniz. Bilgi için telefonumuz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

 * 2.el sebze parçalamayla ilgililer; sebze parçalama, kullanılmış sebze doğrama, empero sebze doğrama, sebze doğrama fiyatları, kullanılmış sebze makinesi, sebze parçalama makinesi, kullanılmış sebze parçalama, endüstriyel doğrama makinesi, sebze doğrama tamir servisi, sebze makinesi tamircisi,,

 * 2.el sebze parçalama makinesi haricinde sıfır 2 yıl garantili set üstü ve ayaklı sebze doğrama parçalama makinelerinin de satışını yapıyoruz - Garantili set üstü ve ayaklı sebze doğrama makinesi satış telefonları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

AKSD10 2.EL SEBZE PARÇALAMA MAKİNESİ: Farklı çeşitlerdeki sebzeleri doğrayabileceğiniz rendeleyebileceğiniz parmak ve küp patates yapabileceğiniz bu kullanılmış sebze doğrama makinesi kaliteli bir sebze doğrama makinesidir. Set üstü sebze doğrama makinesinin gerekli olan tüm kontrolleri yapılmış olup tamamen normal çalışır durumdadır. İkinci el sebze parçalama makinesi haricinde kuruluşumuzdan sıfır ve garantili sebze doğrama ve parçalama makinelerini de satın alabilirsiniz. - Kafeler restaurantlar lokantalar için 2.el sebze doğrama makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.