Kutulu Reşo Termostatı R1050 : Sanayi tipi kullanıma uygun olup - watt gücündedir - voltluk elektrikle çalışır. Endüstriyel ısıtıcı rezistansın imalatı kaliteli Plastik malzemeyle yapılmıştır İmalatçısından İndirimli Kutulu Reşo Termostatı modelleri fiyatları, toptan Kutulu Reşo Termostatı çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Yarıklı Termokupl Rekoru Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Yarıklı Termokupl Rekoru Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Yarıklı Termokupl Rekoru Kulla

Kutulu Reşo Termostatı

Satış fiyatı 1.635,06 TL
İndirim
Açıklama

Kutulu Reşo Termostatı R1050

Reşo Kutulu Termostat - watt gücündedir

-voltluk elektrikle çalışır

Rezistans borusu çapı/ölçüsü - mm.dir

Isıtıcı rezistansın üretimi kaliteli Plastik malzemeyle yapılmıştır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Kutulu Reşo Termostatı fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Kutulu Reşo Termostatı modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yüksek ürün sirkülasyonu sebebiyle Kutulu Reşo Termostatı fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Kutulu Reşo Termostatı alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.