Tezgah Üstü Krema Mayonez Mikseri B-8:Küçük mayonez mikseri krema mikseri arıyorum diyorsanız, mekanik hız kontrollü bu planet mikseri çok seveceksiniz. Mayonez mikserinin satışı için proje@mutfakmalzemeleri.com
En kaliteli karıştırıcı çırpıcı mayonez krema pastane mikserlerinin tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749

Tezgah Üstü Krema Mayonez Mikseri

Satış fiyatı 41.887,50 TL
İndirim
Açıklama

Tezgah Üstü Krema Mayonez Mikseri B-8

Stand Mikser Hız Kontrollü 220V

* Kapasite: 8 Litre Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Paket ölçüsü M3: 50x32x53 cm
* Paket ağırlığı: 18 Kg
* Motor gücü: 0,30 kW Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Güç kaynağı: 220V
* Hız kademe ayarlı, çırpma, yoğurma ve püre başlıkları dahildir
* Şeffaf kapak ile ürünü izleyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kazan yerinden çıkıp temizliği kolaylaştırmaktadır

Tezgah Üstü Krema Mayonez Mikseri B-8:Hız kontrollü tezgah üstü model bu krema mayonez çırpma mikseri 8 litre kapasitelidir - Tezgah üstü krema mayonez mikseri Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.