Sebze Parçalayıcı R 3 ROB-22382:Restoranlar için profesyonel sebze parçalayıcı fiyatları lokantalarda kullanıma uygun kaliteli ekonomik sebze parçalama makinası modelleri otel mutfakları için endüstriyel sebze öğütme makinası teknik şartnamesi kafeteryalarda kullanılan 9 litre kapasiteli sebze doğrama makinası fiyatı özellikleri humus yapma makinası toptancıları sebze parçalayıcı bakımı nasıl yapılır temizlenir proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli sebze parçalayıcıları modelleri en uygun sebze parçalama makinası çeşitleri humus makinası satış listesi sebze parçalayıcı fiyatlarıyla sebze öğütme makinası modelleri sebze püre makinası imalatı sebze doğrama makinası satışı

Sebze Parçalayıcı

Satış fiyatı 80.963,44 TL
İndirim
Açıklama

Sebze Parçalayıcı R 3 ROB-22382

* Güç: 650 Wat Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Voltaj: Monofaz
* Hız (devir/ dakika): 1500 devir/dk
* Hazne kapasitesi: 3,7 Lt Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Yemek sayısı: 10 ile 30 arası yemek için önerilir

Sebze Parçalayıcı R 3 ROB-22382:Endüstriyel sebze parçalama makinalarından olan bu 3,7 litre kapasiteli sebze parçalayıcı aynı zamanda ezme püre ve humus da yapmaya uygundur - Sebze parçalayıcı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.