İkinci El Pasta Krema Mikseri IE-OZTI-MIKSER-OM-10:2.el Özti pastane mikserleri kullanılmış pasta kreması çırpma makinaları ikinci el set üstü mayonez mikserlerinden 10 litrelik çırpıcı-karıştırıcı haznesi olan ikinci el pasta krema mikserinin imalatı profesyonel pastane mikserleri üreticisi Özti mikser fabrikaları üretimi temiz kullanılmış sahibinden satışı yapılan tezgah üstünde kullanıma uygun Özti OM 10 modeli Öztiryakiler set üstü krema-mayonez çırpma mikseridir.İkinci el karıştırıcı çırpıcı mikser makineleri haricinde sıfır ve 2 yıl garantili Öztiryakiler pastane mikserlerini de satın alabilirsiniz.İkinci el Özti pasta mikserini ozti krema mikseri ozti mayonez çırpma mikseri ozti tezgah üstü hamur karma mikseri öztiryakiler numune karıştırma mikseri olarak kullanabilirsiniz - İkinci el Ozti pasta ve krema çırpma mikseri satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
İkinci El Pasta Krema Mikseri:2.el Özti pastane mikserleri kullanılmış pasta kreması çırpma makinaları ikinci el set üstü mayonez mikserlerinden 10 litrelik çırpıcı-karıştırıcı haznesi olan ikinci el pasta krema mikserinin imalatı profesyonel pastane mik

İkinci El Pasta Krema Mikseri

Satış fiyatı 38.718,00 TL
İndirim
Açıklama

İkinci El Pasta Krema Mikseri IE-OZTI-MIKSER-OM-10

 * İkinci el 10 litrelik karıştırma çırpma haznesi olan hız kontrollü mikser; krema mikseri mantı hamuru karma makinası mayonez çırpma mikseri numune çırpıcı mikser laboratuar malzemeleri karıştırıcı mikseri olarak kullanılabilir - İkinci el Özti pasta ve krema çırpma mikseri satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Markası Özti olan ikinci el pastane mikserinin gerekli bütün kontrolleri yapılmış olup tamamen normal çalışır durumdadır

 * İkinci el krema çırpma mikseri 220 V (monofaze) ev elektriğiyle çalışır - İkinci el Özti pasta ve krema çırpma mikseri satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Elektronik hız ayar kontrollü olan ikinci el pasta krema mikserinin üzerinde hızını ayarlayabileceğiniz düğmesi vardır

 * Kullanılmış karıştırıcı çırpıcı pasta krema mikserinin ölçüleri 41x48x65 cm.dir - İkinci el Özti pasta ve krema çırpma mikseri satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * İkinci el pasta krema mikserinin kazanı ve çırpma telinin imalatı paslanmaz krom çelik malzemeden yapılmıştır

 * Karıştırma çırpma kazanı üzerinde iş güvenliği kurallarına uygun paslanmaz krom çelikten koruma kafesi vardır - İkinci el Özti pasta ve krema çırpma mikseri satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * İkinci el pasta krema mikserinin kazanı kumanda kolu vasıtasıyla yukarı çıkartılıp indirilir

* Ayrıca elinizde böyle bir ikinci el krema pasta yapma mikseri var ve arızalı ise, onarımını yaptırmak istiyorsanız; tecrübeli pasta krema mikseri tamircileri tarafından, pasta krema mikseri tamircisi servisinde pasta krema mikserilerinin bakımı-onarımı yapılır, pasta krema mikserinin çırpma teli karıştırıcısı orağı hız kontrol ünitesi karıştırma kazanı gibi yedek parçası satılır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* DİKKAT: 2. El kullanılmış pasta krema mikserinin; bütün kontrolleri teknik servisimizde yapılmış ve tamamen normal çalışır durumda kargoya veya şahsınıza teslim edilen cihazlar olup GARANTİSİ YOKTUR. Fakat ücreti karşılığında pasta krema mikseri yedek parçalarını kuruluşumuzdan tedarik edebilir, dilerseniz pasta krema mikseri tamirini-bakımını teknik servisimizde yaptırabilirsiniz. Yani yedek parça ve makina tamircisi sorununuz olmaz. Pasta krema mikseri yedek parçası ve teknik tamir servisi telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* İkinci el pasta krema mikseri haricinde sıfır ve 2 yıl garantisi olan pasta krema mikserinin de satışını da yapıyoruz

İkinci El Pasta Krema Mikseri IE-OZTI-MIKSER-OM-10:2.el Özti pastane mikserleri kullanılmış pasta kreması çırpma makinaları ikinci el set üstü mayonez mikserlerinden 10 litrelik çırpıcı-karıştırıcı haznesi olan ikinci el pasta krema mikserinin imalatı profesyonel pastane mikserleri üreticisi Özti mikser fabrikaları üretimi temiz kullanılmış sahibinden satışı yapılan tezgah üstünde kullanıma uygun Özti OM 10 modeli Öztiryakiler set üstü krema-mayonez çırpma mikseridir.İkinci el karıştırıcı çırpıcı mikser makineleri haricinde sıfır ve 2 yıl garantili Öztiryakiler pastane mikserlerini de satın alabilirsiniz.İkinci el Özti pasta mikserini ozti krema mikseri ozti mayonez çırpma mikseri ozti tezgah üstü hamur karma mikseri öztiryakiler numune karıştırma mikseri olarak kullanabilirsiniz - İkinci el Ozti pasta ve krema çırpma mikseri satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.