İkinci El Salam Kaşar Kesme Makinası IE 25 CM:Salam kesme makineleri sanayi tipi kaşar kesme makinalarından 25 cm.lik kesme bıçağı olan salam kaşar kesme makinesinin imalatı fac salam kaşar kesme makineleri fabrikası üretimi italyan menşeili kaliteli ikinci el salam kaşar kesme makinası modelidir.İkinci el 25 lik salam kaşar kesme makinesi temiz kullanılmış bir makinedir. Sucuk ve sosis kesimleri içinde kullanabilirsiniz - İkinci el salam kaşar kesme makinesi satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Tamircisinden İkinci El Salam Kaşar Kesme Makinaları Modelleri Sanayi Tipi İkinci El Salam Kaşar Kesme Makinası Endüstriyel ikinci el salam kaşar kesme makinası satış listesi az kullanılmış ikinci el salam kaşar kesme makinası satıcısı

İkinci El Salam Kaşar Kesme Makinası

Satış fiyatı 13.550,40 TL
İndirim
Açıklama

İkinci El Salam Kaşar Kesme Makinası IE 25 CM

 * 25 cm.lik kesme bıçağı olan ikinci el salam kaşar kesme makinası modelidir

 * Fac markalı salam kaşar kesme makinasının motoru 220 watt gücündedir

 * 220 voltluk elektrikle çalışmakta olup İtalyan malı salam kaşar kesme makinasıdır

 * Ayrıca elinizde böyle bir ikinci el salam kaşar kesme makinası var ve arızalıysa veya ikinci el salam kaşar kesme makinasının bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli ikinci el salam kaşar kesme makinası tamircilerinden oluşan teknik servisimize ikinci el salam kaşar kesme makinası bakımını onarılacak ikinci el salam kaşar kesme makinası tamirini servisini yaptırabilir, ikinci el salam kaşar kesme makinası yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel ikinci el salam kaşar kesme makinası bakımı, onarımı, servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * İkinci el salam kaşar kesme makinası haricinde sıfır ve 2 yıl garantisi olan ikinci el salam kaşar kesme makinalarının da satışını da yapıyoruz. 2 yıl garantili sıfır ikinci el salam kaşar kesme makinalarına sol taraftaki bağlantılardan ulaşabilir veya Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * DİKKAT: Kullanılmış ikinci el salam kaşar kesme makinasının bütün kontrolleri teknik servisimizde yapılmış ve tamamen normal çalışır durumda kargoya veya şahsınıza teslim edilen cihazlar olup GARANTİSİ YOKTUR. Fakat ücreti karşılığında ikinci el salam kaşar kesme makinası yedek parçalarını kuruluşumuzdan tedarik edebilir, dilerseniz ikinci el salam kaşar kesme makinası tamirini-bakımını teknik servisimizde yaptırabilirsiniz. Yani yedek parça ve makina tamircisi sorununuz olmaz. ikinci el salam kaşar kesme makinası yedek parçası ve teknik tamir servisi telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İkinci El Salam Kaşar Kesme Makinası IE 25 CM:Salam kesme makineleri sanayi tipi kaşar kesme makinalarından 25 cm.lik kesme bıçağı olan salam kaşar kesme makinesinin imalatı fac salam kaşar kesme makineleri fabrikası üretimi italyan menşeili kaliteli ikinci el salam kaşar kesme makinası modelidir. İkinci el 25 lik salam kaşar kesme makinesi temiz kullanılmış bir makinedir. Sucuk ve sosis kesimleri içinde kullanabilirsiniz - İkinci el salam kaşar kesme makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.