İkinci El Salam Dilimleme Makinası Aİ44:Büfeler için profesyonel kullanılmış salam kesme makinası fiyatları şarküterilerde kullanıma uygun kaliteli ekonomik ikinci el salam doğrama makinesi modelleri bakkallar için endüstriyel bıçaklı 2.el salam dilimleme makinası teknik şartnamesi kaşar pastırma sucuk kesmede kullanılan temiz kullanılmış salam dilimleme makinası fiyatı özellikleri 22 cm.lik ikinci el salam kesme makinası bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Topkapıdaki en kaliteli ikinci el salam dilimleme makinaları modelleri kafelere bakkallara en uygun kullanılmış salam kesme makinası şarküterileri için temiz 2.el salam makinası satış listesi 22 cm.lik salam kesme makinası fiyatlarıyla salam makinası sat

İkinci El Salam Dilimleme Makinası

Satış fiyatı 10.065,60 TL
İndirim
Açıklama

İkinci El Salam Dilimleme Makinası Aİ44

22 lik Kullanılmış Salam Dilimleme Makinası - İkinci el Salam Dilimleme Makinası

İkinci el salam dilimleme makinası 22 cm çapında bıçağa sahip kullanışlı bir salam dilimleme makinası modelidir
İhtiyaçtan satan bir müşterimizin makinasıdır, çok az kullanılmış olup çok temizdir

İkinci el kullanılmış salam dilimleme makinası haricinde yeni ve 2 yıl garantili kaşar kesme makinası, salam dilimleme makinası ve her marka sucuk doğrama makinası modelleri Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* DİKKAT: 2. El kullanılmış ürünler; teknik servisimizde bütün kontrolleri yapılmış ve tamamen normal çalışır durumda kargoya veya şahsınıza teslim edilen cihazlar olup GARANTİSİ YOKTUR. Fakat ücreti karşılığında yedek parçalarını kuruluşumuzdan tedarik edebilir, dilerseniz tamirini-bakımını teknik servisimizde yaptırabilirsiniz. Yani yedek parça ve gıda dilimleme makinesi tamircisi sorununuz olmaz. Makine yedek parçası ve teknik tamir servisi telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ayrıca ikinci el makinelerin aynısını veya muadilini sıfır ve 2 yıl garantili olarak diğer ürün çeşitlerimiz arasında bulabilirsiniz. Bilgi için telefonumuz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ayrıca tecrübeli salam dilimleme makinası tamircisi tarafından; salam dilimleme makinası tamiri salam dilimleme makinası servisi ve her marka salam-kaşar-sucuk-sosis kesme-dilimleme makinalarının bakımı yapılır, gıda dilimleme makinelerinin parçası satılır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Salam dilimleme makinalarıyla ilgililer: kaşar kesme makinası, salam dilimleme makinası, sanayi tipi kaşar makinası, pastırma doğrama makinası, salam dilimleme makinası tamircisi,

İkinci El Salam Dilimleme Makinası Aİ44:2.el salam kesme makinaları, kaşar dilimleme makineleri bölümündeki bu 22lik salam dilimleme makinası sağlam, kaliteli ve çok temiz kullanılmış bir salam dilimleme makinasıdır. Büfelerde, şarküterilerinde, pizzacılarda, bakkallarda kullanıma uygun gıda dilimleme makinesi modelidir. İkinci el salam dilimleme makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.